MENÜ KAPAT

Zabıta Teşkilatı’nın 194. yıl dönümü

Zabıta Teşkilatı’nın 194’üncü yıl dönümü Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası zemin katta pasta kesimiyle kutlandı. Pasta kesimine Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli ve Belediye Başkan Yardımcımız Leyla Güncer de katıldı. Başkan Gerenli, “Toplumun huzuru ve refahı için yılmadan, yorulmadan, özverili bir şekilde çalışan sevgili mesai arkadaşlarımın ve 194 yıllık köklü geçmişe sahip Zabıta Teşkilatı’nın 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutluyorum” dedi.

Zabıta Teşkilatı’nın 194’üncü yıl kutlaması tüm yurtta olduğu gibi Lüleburgaz Belediyesi’nde de kutladı. Lüleburgaz Belediye Hizmet Binası zemin katta pasta kesimiyle gerçekleştirilen kutlama töreninde Lüleburgaz Belediyesi Zabıta Personeli de hazır bulundu. Bu yıl koronavirüs önlemleri kapsamında sosyal mesafe ve maske kuralıyla gerçekleşen pasta kesiminde keyifli anlar yaşandı.

Zabıta Haftası kutlu olsun

Pasta kesimi öncesinde Başkan Gerenli, personele kısa bir konuşma yaptı. Başkan Gerenli, “Toplumun huzuru ve refahı için yılmadan, yorulmadan, özverili bir şekilde çalışan sevgili mesai arkadaşlarımın ve 194 yıllık köklü geçmişe sahip Zabıta Teşkilatı’nın 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi