MENÜ KAPAT

Yeni su kuyuları için ilk adım!

Belediyemiz, kentin artan su ihtiyacı doğrultusunda açacağı 3 yeni derin içme suyu kuyusu için ilk adımı attı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz, 22 Aralık saat 11.00’de “3 adet içme suyu kuyusu açılması yapım işi” ihalesine çıkıyor. Belediyemizin Youtube sayfası üzerinden canlı yayınlanacak ihale “Açık ihale” usulüyle gerçekleştirilecek.

Belediyemiz, artan nüfusa bağlı olarak ihtiyaç duyulan suyu temin etmek ve kentin bazı bölgelerinde su şebekesinden kaynaklı su kesintilerini gidermek için ilk adımı attığı. Kente 3 adet yeni su kuyusu kazandırmak için çalışma başlatan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz, 22 Aralık saat 11.00’de Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası Erol Özgür Toplantı Salonu’nda açık ihaleye çıkacak.

O sorun çözüme kavuşacak

Küresel iklim değişikliğinin yanı sıra artan nüfusa bağlı olarak her geçen gün önemi bir kez daha anlaşılan su için harekete geçen Belediyemiz, Lüleburgaz sınırları içerisinde Edirne Bayırı Mevkii ve Güneş Mahallesi 1. Bölge Mevkii’nde toplam 3 adet yeni derin su kuyusu açacak. Su kuyuları yer tesliminin yapılmasının ardından 60 iş günü içinde bitirilecek. Yapılacak bu çalışmalarla birlikte Lüleburgaz’da yaşanan su sorunu çözüme kavuşmuş olacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi