MENÜ KAPAT

Yeni Şehir Mezarlığı’na ücretsiz servis kalkacak

Belediyemiz tarafından, Arife Günü ile Kurban Bayramı’nın ilk 3 gününde Lüleburgaz Yeni Şehir Mezarlığı’na kaldırılan servisler ücretsiz olacak.

İki ayrı güzergahtan kalkacak olan servislerde, birinci güzergah kapsamında, Lüleburgaz Eski Hükümet Konağı önü-Yeni Tören Alanı’ndan kalkacak olan otobüs ile Kurtuluş Camii, Yaman Otel Kavşağı ve Migros karşısından Lüleburgaz Yeni Şehir Mezarlığı’na gidilecek.

İkinci güzergah da Lüleburgaz Eski Hükümet Konağı Önü-Yeni Töreni Alanı’ndan başlayacak. İstasyon Caddesi-Vakıfbank karşısından Şeytan Durağı, 8 Kasım Parkı, Onurkent Durağı, Aynur Özbilen Parkı, Migros Karşısı, Eczacıbaşı Caddesi ve Ebubekir Camii önünden Lüleburgaz Yeni Şehir Mezarlığı’na gidilecek.

Servis saatleri

Servisler, 30 Temmuz Perşembe (Arife Günü); 14.00 – 16.00 – 18.00 saatlerinde, kalkacak. 31 Temmuz Cuma (Bayramın birinci günü), 1 Ağustos Cumartesi (Bayramın ikinci günü) ve 2 Ağustos Pazar (Bayramın üçüncü günü) de servisler 10.00 – 12.00 – 14.00  – 16.00 – 18.00 saatlerinde hareket edecek.

Yeni mezarlığa ücretsiz ulaşım, hem Arife Günü hem Bayramın birinci günü Belediye’ye ait araçlarla, Bayramın 2. ve 3. günü ise 102 Nolu Şehir İçi Taşıma Kooperatifi’ne bağlı araçlarla olacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi