MENÜ KAPAT

Yeni hastaneye yeni yol

Belediyemiz, Sağlık Bakanlığı tarafından kente kazandırılan Lüleburgaz Devlet Hastanesi’ne bağlanan yollarda asfalt çalışması başlattı. Hastane çevresinde altyapı ve doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte işe koyulan ekiplerimiz, asfaltlama faaliyetlerini en kısa sürede bitirecek.

Lüleburgaz’a kazandırılan ve 8 Kasım itibariyle resmi açılışının yapılması planlanan Lüleburgaz Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne bağlanan yol, Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yapılmaya başlandı.

2 bin metrekare asfalt

Hızla çalışmalara başlayan ekiplerimiz Acil Servis Bağlantı Yolu olacak olan Mehmetçik Caddesi’nde 2 bin metrekare asfalt, 370 metrekare kaldırım çalışması başlattı. Kısa süre içinde tamamlanarak hizmete açılacak olan yolun yanı sıra Diş Hastanesi kısmında bulunan Görkem Sokak’ta 2 bin 400 metrekare satıh kaplama çalışması yapıldı.

Başkan Gerenli bilgi aldı

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli yol hakkında yetkililerden bilgi aldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gerenli, “Lüleburgaz Devlet Hastanesi’nin hizmete girmesine sayılı günler kala acil servis bağlantı yolu için ekiplerimiz çalışmalara başladı. Çalışmaları kısa sürede tamamlayarak bu yolu modern ve konforlu bir şekilde halkımızın hizmetine açacağız.” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi