MENÜ KAPAT

Yapılacak yatırım kanaat önderlerine soruldu

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Altıyol’a yapılacak çok amaçlı salon için Altıyol’un kanaat önderleriyle bir araya geldi. Kenar Caddesi’nde 530 metrekarelik alanda yapılacak çok amaçlı salon için kanaat önderlerinin fikirlerini alan Başkan Gerenli, onay vermeleri halinde Belediyemizin bölgeye üstü kapalı, içinde düğün, sünnet ve çeşitli etkinliklerin yapılacağı salonu ücretsiz bir şekilde kazandıracağı sözünü verdi.

Başkan Gerenli, Altıyol bölgesine kazandırılmak istenen çok amaçlı salon için bölgenin kanaat önderleriyle bir araya geldi. Lüleburgaz Belediyesi Erol Özgür Toplantı Salonu’nda korona virüs önlemleri kapsamında gerçekleşen toplantıda Başkan Gerenli ve Başkan Yardımcımız Gökhan Kaya Atay, yapılması planlanan çok amaçlı salon hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu.

Kanaat önderleri “Tamam” dedi

Başkan Gerenli, içerisinde gelin odasının dahi bulunduğu çok amaçlı salonu Altıyol’a kazandırmak istediklerini, buradan da hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceklerini dile getirdi. Gerenli’nin teklifi kanaat önderleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Kanaat önderleri Belediyemizin çok amaçlı salon projesini mahalle sakinlerine anlatmak için zaman istedi.  Kenar Caddesi’nde yapılmak istenen çok amaçlı salonla birlikte, yaz akşamları Emrullah Efendi Caddesi’nde gerçekleştirilen düğünlerin bu salona kaydırılması planlanıyor. Bu sayede Emrullah Efendi Caddesi’ndeki trafik akışının artırılması, dolaylı yoldan da Altıyol’daki ticari hareketliliğin artırılması hedefleniyor. Ancak tüm bunlarla birlikte vatandaşların uzun yıllardır hayali olan kapalı düğün salonuna kavuşması planlanıyor. Çok amaçlı salonda sadece düğün değil, yemekli organizasyonlar, iftar etkinlikleri, çeşitli aktiviteler de yapılabilecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi