MENÜ KAPAT

Ünlü sanatçılardan Hıdırellez klibi

Ünlü sanatçılar Candan Erçetin, Fehmiye Çelik ve Havva Karakaş, Belediyemizin gerçekleştirdiği hıdırıllez klibinde bir araya geldi. Sevilen sanatçılar baharın müjdeleyen hıdırellezi birbirinden güzel şarkılarla seslendirdi.

Belediyemiz korona virüs salgını nedeniyle tam kapanmanın uygulandığı hıdırıllezi sosyal medya hesaplarından yayınladığı unutulmaz bir kliple kutladı. Bu kapsamda ünlü ve sevilen sanatçılar Candan Erçetin, Fehmiye Çelik ve Havva Karakaş çevrim içi platformlar üzerinden biraraya gelerek birbirinden neşeli şarkıları seslendirerek hıdırellezi kutladı. Yaklaşık 14 dakikalık video Belediyemizin Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter ve Telegram hesaplarından paylaşıldı. Video kısa sürede çok kişi tarafından beğenildi.

“Tüm dilekleriniz gerçek olsun”

Vatandaşların salgın tedbirleri kapsamında eve kapandığı bugünlerde bir nebze olsun hayatlara neşe katmak için çekilen video belediyenin hesaplarından “İçimizi ısıtan güneşin enerjisi, içimize çektiğimiz baharın kokusu yarınlar için umudumuz olsun” şeklinde paylaşıldı.

Hummalı çalışma

Lüleburgaz Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleşen çekimlerde yer alanlar:

Candan Erçetin, Fehmiye Çelik, Havva Karakaş.

Müzik yönetmeni: Murat Tırnak.

Lüleburgaz Belediyesi Kadın Davul Ritim Grubu: Reşide Candan İsmet Altay Süpürgeci Elif Toköz Esra Veziroğlu Burçin Altay Adnan Baltan (Klarnet) Memiş Demirkıran (Darbuka)

E. Gitar: Tolga Özoltu

Bas Gitar/Piyano: Cenker Sarp

Trompetler: Umur Meriç Öztürk

Klarnet: Ramazan Gümüş

Saksafon: Samet Kocamemiş

Keyboard: Ahmet Cem Sain

Darbuka/Tef: Eray Yaldız

Asma Davul: Şerif Kum

Bendir: Macit Yenice

Mix-Mastering: Ahmet Cem Sain

Video Edit: Deniz Pamuk

Call Now ButtonÇağrı Merkezi