MENÜ KAPAT

Turnuvada Bol Gollü Gece

Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) gerçekleştirilecek Lüleburgaz Köyleri Dostluk Turnuvası Kurtuluş Kupası başladı.

12 köy takımının katılacağı turnuva 20 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Turnuvadaki tüm müsabakalarda sahaya çıkan 12 köy takımı da galibiyet için 30’ar dakikadan 2 devre sahada olacak. Turnuvanın açılışı karşılaşmaların oynanancağı Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) gerçekleşti. Turnuvanın açılış konuşmasını Lüleburgaz Belediyesi Başkan Vekili Deniz Şahin yaptı.

Şahin konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “2017-2021 Strateij Plan doğrultusunda belediyemiz tarafından düzenlenen spor organizasyonları ve turnuvalar Lüleburgaz halkını birbirine kenetlemektedir. Her geçen yıl daha kapsamlı spor organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Daha fazla sayıda turnuva düzenliyoruz. Dört yıl evvel 8 köy takımının katılımıyla başlayan turnuvamızda bugün 12 köy takımımız sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde, centilmence mücadele edecekler. 12 Ekim’e kadar sürecek turnuvanın, adı gibi ‘Dostluk’ turnuvası olacağına, dostluğu perçinleyeceğine inanıyorum. Kazanan kim olursa olsun bu turnuvanın galibi ‘Dostluk’tur. Tüm takımlara başarılar dilerim”

Turnuvanın şu sonuçlar alındı:

Düğüncübaşıspor: 1 Ovacık Gençlikspor: 2

Karamusul Ergene: 6 Kırıkköyspor: 1

Call Now ButtonÇağrı Merkezi