MENÜ KAPAT
Lüleburgaz rc park

Türkiye’nin dört bir yanından Lüleburgaz’a geldiler

Model araçların Off-Road’ı olarak bilinen RC Park Buggy Türkiye Şampiyonası’nın 2’nci ayağı 29 – 30 Ağustos’ta Lüleburgaz Yıldızları RC Pisti’nde gerçekleşti. Türkiye’nin dört bir yanından model araç tutkununun geldiği ve kıyasıya heyecana sahne olan yarışları Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de takip etti.

Bu pist Türkiye’de sadece Lüleburgaz’da var

Yarışçılar RC pistinin Türkiye’de sadece Lüleburgaz’da olduğunu söyleyerek Başkan Gerenli’ye çalışmaları için teşekkür etti. Onlarca model aracın gerçeği yaratmayacak şekilde engebeli arazide yarıştığı, model araçların Off-Road’ı olarak bilinen RC Park Buggy Türkiye Şampiyonası 2’nci ayak yarışları büyük bir heyecana sahne oldu. Adana’dan, İzmir’den, Ankara’dan, Kocaeli’den, İstanbul’dan, kısacası Türkiye’nin dört bir yanından model araç sevdalısını bir araya getiren yarışlarda büyük keyif yaşandı.

On-Road Pisti de düzenlenecek

29 ve 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yarışlarda, model araç tutkunları, gerçeği aratmayan model araçlarıyla zafere uzanmak için ter döktü. Yarışlar 29 Ağustos saat 12.00 ile 19.00 saatleri arasında ve 30 Ağustos’ta 10.00 ile 15.30 saatleri arasında gerçekleşti. Öte yandan yarışları izlemeye gelen Başkan Gerenli, yarışseverlerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Yarışseverler Başkan Gerenli’ye kapısının her zaman açık olduğu için teşekkür ederken, pistin yanında bulunan On-Road pistinin nizami ölçülerde düzenlenmesi için talepte bulundu. Başkan Gerenli’nin talebi kabul etmesi sonucu yarışseverler büyük sevinç yaşadı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi