MENÜ KAPAT

Trunuvada Kazanan Dostluk Oldu

Karadeniz Ülkeleri Veteran Turnuvası, 6-7-8 Ekim tarihlerinde Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) düzenlendi.

Turnuvanın açılışına Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Başkan Yardımcıları Rasim Arslan, Necmi İnci, Gençlilk ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Cihan Erdem, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Turnuvanın açılış konuşmasını Belediye Başkanı Emin Halebak yaptı. Başkan Emin Halebak konuşmasında şunları söyledi: “Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerin veteranlar turnuvası, çok uzun zamandan beri konuşulan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna arasında konuşulan bir programdı. Romanya ve Ukrayna’da sanırım bir sıkıntı oldu, onlar gelemedi ama problem yok. Hem bizim hem de Bulgaristan’ın Karadeniz’e kıyısı var. Bu turnuvayı bu sene böyle yapacağız. Önümüzdeki süreçte diğer ülkelerinde katılım sağlayacağına inanıyorum. Ben başarılı geçmesini umuyorum, iyi bir turnuva geçmesini umuyorum. Sizleri ağırlamaktan mutluyum.”

Turnuvada basketbol ve futbol takımları mücadele etti. Bulgaristan takımları turnuvayı ilk sırada tamamladı. Ancak turnuvada kazanan dostluk oldu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi