MENÜ KAPAT

Trakya Girişim Çemberi ve Takım Oyunu

Startup Trakya, Lüleburgaz Belediyesi ve Misface ile birlikte ortaklaşa düzenlenen girişim çemberi ment.base’de girişimcilik alanında sorgulamalar yapılıyor. Lüleburgaz’da ve bölgemizde Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi için oluşturulan çember her geçen gün daha da genişliyor.

Hayata geçirilebilmiş başarılı girişim örnekleri incelendiğinde bireyler ön planda olsa da, bir de buzdağının görünmeyen kısmı bulunuyor. Takım çalışmasının başarısını getiren büyük bir parça… Takımın birliği ve bütünlüğü, karşılıklı güven ve sorumluluk ilişkisi ve kişisel yetenekleri takımın menfaatine kullanabilme takımın başarıya ulaşma süresini kısaltıyor. Bu süreci başarıyla geçen Udentify, Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) girişimciler ve girişimci adaylarıyla bir araya geldi.

 Udentify’ın 8 kişilik takımıyla birlikte katıldığı Startup Trakya – Ment.Base’de takım oyunu üzerine sohbetler gerçekleştirildi. Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisindeki etkinlikte; takım nasıl kurulur, bir takımı motive eden etkenler nelerdir, takımın performansı nasıl ölçülür ve arttırılır? gibi takım kurma ve takımla birlikte odaklı ilerleme üzerine konular ele alındı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi