MENÜ KAPAT

Tenis Kulüpleriyle İşbirliği Toplantısı

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA), Balkan Ülkeleri Tenis kulüpleri işbirliği ve dostluğu geliştirme toplantısı gerçekleştirildi..

Belediye Başkanımız Emin Halebak’in desteği ile Lüleburgaz Tenis Kulübünün organize ettiği toplantıya, Türkiye Tenis Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Erkan Çağlayan, Lüleburgaz Belediyesi Tesisler Müdürü Samet Servet, Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı Murat Horata, Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bulgaristan Kırcaali Orfry Tenis Kulübü Hristo Çobanov ve Yönetim Kurulu, Bulgaristan Harmanlı Tenis Kulübü Başkanı Neno Nalbantov, Yunanistan Tenis Federasyonu üyesi Looannis Athanailidis, Yunanistan Orastiade Tenis Kulübü Başkanı Konstantinos Karatsidis ve Yönetim Kurulu katıldı.

Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı yaptığı açıklamada “Lüleburgaz için önemli bir toplantıydı. Balkan Ülkeleri Tenis turnuva programlarını yapıp ortak projeler ürettik,burada yönetim kurulumuza ve Belediye Başkanımız Emin Halebak’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Toplantıda Balkan ülkeleri işbirliği ve dostluğu geliştirme adına geleceğe yönelik adımlar atıldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi