MENÜ KAPAT

Sunum Teknikleri Atölye çalışmaları tamamlandı

Belediyemiz ve Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, 2018  İnovasyon ve Tasarım Yılı etkinlikleri kapsamında “Geleceğin Yıldız Girişimcileri” projesi hayata geçirildi. Proje kapsamında yer alan ‘Sunum Teknikleri Atölyesi’ çalışmaları Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA) tamamlandı.

‘Sunum Teknikleri Atölyesi’ çalışmaları, Business Networking Akademi Kurucusu Ertuğrul Belen ve Embryonix Kuluçka Merkezi Kurucusu ve Müdürü Taylan Demirkaya ile birlikte gerçekleştirildi. Atölye çalışmasına projeye dahil olmaya hak kazanan öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Sunum teknikleri atölye çalışmasında, Ertuğrul Belen ve Taylan Demirkaya uygulamalı olarak sunum yapan öğrencilere nasıl daha etkili sunum yapabilecekleri konusunda çok önemli bilgiler aktardılar.

Sırada Demoday var

17 Mayıs’ta Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezinde ‘Demoday’ çalışması gerçekleştirilecek. Demoday’de 10 finalist ekip, halka açık düzenlenecek final sunumuna katılmaya hak kazanacak. Programda sunumunu yapan ekipler arasından kazanan ilk 3 ekip ilan edilecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi