MENÜ KAPAT

Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme Toplantıları başladı

Belediyemizin 2020 Yılı Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme Toplantıları başladı. Pazartesi ve Çarşamba günleri ikişer müdürlüğün verilerini paylaşacağı toplantıların ilki gerçekleşti. Toplantıda geçtiğimiz gün hayatını kaybeden Belediye Başkan Yardımcımız Erol Özgür’ün oturduğu masaya fotoğrafı ve güller bırakıldı.

Belediyemizin 2020 Yılı Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme Toplantıları Lüleburgaz Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’nin başkanlığında toplandı. Belediye Hizmet Binası Turkuaz Salon’da gerçekleştirilen toplantıların ilkinde müdürlüklerin performansları görüşüldü. İlgili daire müdürleri yaptıkları sunumda gerçekleşen/gerçekleşmeyen ve ileride gerçekleşmesi muhtemel performanslarına ilişkin verileri paylaştı.

“Ne yaptık, ne yapacağız?” 

Toplantılarda müdürlükler 2020 Yılı Stratejik Planı İzleme ve Değerlendirme çerçevesinde ne yaptıklarını ve hedeflerini içeren verileri paylaşıyor. Toplantılar Pazartesi ve Çarşamba günleri ikişer müdürlüğün sunumuyla devam edecek.

“Seni çok özleyeceğiz”

Geçtiğimiz gün koronavirüse karşı mücadeleyi kaybederek sevenlerini yasa boğan Belediye Başkan Yardımcımız Erol Özgür’ün yaşasaydı oturacağı sandalyenin önündeki masaya, “Seni Unutmayacağız” yazılı fotoğrafla güller bırakıldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi