MENÜ KAPAT

Sloganını belirle, ödülü kap!

Lüleburgaz Belediyesi 2021 Çevre Yılı için slogan yarışması düzenleyecek. 9 yaş üzeri herkesin katılabileceği “Çevre Yılı’nı Sen Anlat” isimli slogan yarışmasına başvurular 14 Ekim ile 23 Ekim tarihleri arasında olacak. Birinciye dizüstü bilgisayar, ikinci ve üçüncüye tablet hediye edilecek yarışmanın kazananları 30 Ekim’de açıklanacak. Ödül töreni ise 2021 Çevre Yılı Tanıtım Gecesi’nde gerçekleşecek.

2016 yılından beri her yılı belli bir tema içinde kutlayan ve önümüzdeki yılı da artan çevre sorunlarına dikkat çekmek amacıyla “2021 Çevre Yılı” ilan eden Lüleburgaz Belediyesi “Çevre Yılı’nı Sen Anlat” diyerek slogan yarışmasını başlatıyor.

Başvurular 14-23 Ekim arasında

Birinciye laptop, ikinci ve üçüncüye tabletin hediye edileceği slogan yarışması için başvurular 14 ile 23 Ekim tarihleri arasında olacak. Başvuru için en az 9 yaş sınırı getirilirken üst yaş sınırı bulunmuyor.

Kazanan 30 Ekim’de açıklanacak

Başvuru süresinin ardından gönderilen hiçbir sloganın kabul edilmeyeceği yarışmanın sonuçları 7 kişilik seçici kurulun 26-28 Ekim tarihlerindeki değerlendirmesinin ardından 30 Ekim’den kamuoyuna duyurulacak. Kazananlara ödülleri ise 2021 Yılı Çevre Yılı Tanıtım Gecesi’nde düzenlenecek ödül töreninde teslim edilecek.

Başvuru Koşulları

9 yaş üstü her vatandaşın katılabileceği slogan yarışmasının başvuru yöntemleri ise şöyle;

– Yarışma ulusal ve tek kademeli olup, 9 yaş ve üzeri herkese açık.

– Yarışmaya her katılımcı en fazla 3 adet sloganla katılabilecek.

– Yarışmaya katılacak katılımcı, sloganı ile birlikte adı-soyadı,  yarışma için katılımcı tarafından belirlenmiş olan rumuz,  TC kimlik numarası, açık adresi, telefon numarası ve varsa e-posta adresi ve velinin imzasının bulunduğu katılım formunu iletecek

– Yarışma ile ilgili başvurular adrese posta, faks yolu ile veya iletişim kısmında bilgisi verilen sloganyarismasi@luleburgaz.bel.tr e-posta adresine ya da elden Lüleburgaz Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne yapılabilecek.

Yarışma ile ilgili başvuru ve teslimler için;

Elden veya posta-kargo ile katılımlarda;

Yarışmacı her slogan için ayrı ve kapalı bir katılım formu düzenleyecektir.

Formun yer aldığı kapalı zarfın üzerinde, katılımcının eseri için kullandığı en az altı haneli  “rumuz”  ile  “Lüleburgaz Belediyesi Slogan Yarışması”  ifadesi bulunacak. Bu zarf üzerinde katılımcının kimliğini belirtecek herhangi bir işaret ve yazı bulunmayacak.

E posta ile katılımlarda aranacak şartlar;

– Yarışmacı her slogan için ayrı bir rumuz ile sloganyarismasi@luleburgaz.bel.tr adresli Lüleburgaz Belediyesi’ne ait mail adresine doldurdukları katılım formunu gönderecek.

– Tüm rumuzlara ait bilgiler ayrı bir yerde Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nca gizli olarak yarışma sonuçlanana kadar saklanacak. Yapılan başvuruların ve katılımcıların kimlik doğrulaması yarışma sekretaryası tarafından yapılacak. Kimlik doğrulaması yapılan yarışmacılar değerlendirmeye alınacak.

– Sloganlar,  konuyu tam ve net bir şekilde anlatmalı,  akılda kalıcı olmalı, yalın ve anlaşılır olmalıdır.

– Yarışmaya katılan sloganın orijinal olması, ilk defa dile getiriliyor olması ve herhangi bir şekilde daha önce kullanılmamış olması ve daha önce kullanılan söz dizimlerinin değiştirilmesinden elde edilmemiş olmalıdır.  Bu çerçevede yarışma sonuçlandıktan sonra 3’üncü şahıslar tarafından iddia edilecek her türlü telif hakkı taleplerinden jüri sorumlu olmayacak, doğacak yasal sorumlulukların tümü katılımcıya ait olacak.

– Konu ile ilgili detaylı bilgi, 0288-417-10-12 veya 0288-417-10-73 telefon numaralarından, 2254 veya 2255 dahili numaralar tuşlanarak alınabilecek.

BAŞVURU FORMUNA BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi