MENÜ KAPAT

Slogan yarışmasına büyük ilgi!

Belediyemizin 2021 Çevre Yılı için düzenlediği slogan yarışmasına rekor sayıda katılım oldu. Önümüzdeki yılın ilk üç sloganı arasına girebilmek için 170 kişi rumuzlarıyla birlikte sloganlarını gönderdi. Slogan yarışmasının kazananları seçici kurulun kararının ardından 30 Ekim’de açıklanacak.

2021 Çevre Yılı slogan yarışması için başvuru süresi doldu. 23 Ekim’de sona eren yarışma başvuru takviminin ardından en iyi 3 slogan seçilecek. 2021 Çevre Yılı teması kapsamında kullanılacak sloganlarla ilgili gerçekleştirilen yarışmaya ise ilgi büyük oldu. 14 ile 23 Ekim tarihleri arasında düzenlenen yarışmaya toplam 170 kişi katıldı.

30 Ekim’de açıklanacak

Başvuru takviminin tamamlanmasının ardından ise seçici kurul en iyi sloganı belirlemek için ter dökecek. Birbirinden farklı ve etkileyici sloganların yer aldığı yarışmanın sonuçları 7 kişilik seçici kurulun 28 Ekim tarihine kadar yapacağı değerlendirmenin ardından 30 Ekim’de kamuoyuna duyurulacak. Kazananlara ödülleri ise 2021 Yılı Çevre Yılı Tanıtım Gecesi’nde düzenlenecek ödül töreninde teslim edilecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi