MENÜ KAPAT

Seni Çok Özleyeceğiz…

Küresel salgın haline dönüşen ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse karşı mücadeleyi kaybederek sevenlerini yasa boğan Belediye Başkan Yardımcımız Erol Özgür’ü hiç unutmayacağız.

Hayatını kaybeden Başkan Yardımcımız Erol Özgür için Belediye Hizmet Binası Fuaye Alanı’nda hatıra köşesi oluşturuldu. Hatıra köşesindeki hatıra defterine ilk imzayı Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli attı.

Başkan Gerenli hatıra defterinde şu sözleri kaleme aldı: “Dava arkadaşım, yol arkadaşım, değerli ağabeyim… Kelimelerin anlamını yitirdiği anlardan birini yaşıyorum. Senin gibi ilkeli, dürüst, çalışkan ve sosyal demokrasinin evrensel değerlerini içselleştirmiş bir Lüleburgaz aşığını kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim.

Her ölüm erken ölümdür. Ama sen yanımızdan çok erken ayrıldın Erol ağabey… Daha yolun başındaydık ve yapacak çok işimiz vardı. Ama sen rahat uyu. Biz davanı, davamızı sonuna kadar devam ettireceğiz. Haktan, halktan, adaletten, özgürlüklerden ve demokrasiden yana dik duruşumuzla Lüleburgazımızı ve ülkemizi, o senin hayal ettiğin günlere, daha güzel, daha refah içinde yaşayacağımız günlere kavuşturmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Işıklar içinde uyu. Mekanın cennet olsun.”

Koronavirüs tedbirleri kapsamında taziyelerini iletemeyenler bu alandaki hatıra defterine hissettiklerini aktarabilecek. Ayrıca Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonlarından birine de Erol Özgür’ün adı verilecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi