MENÜ KAPAT

Resim yarışması sonuçlandı

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında belediyemiz tarafından düzenlenen ‘Hakkını Seç, Resmini Yap’ 5-14 yaş çocuklar arası pastel boya resim yarışması başvuruları ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu korona virüs pandemisi sebebiyle bu yıl online olarak yapılmıştır.

Başvurular 18 Kasım 2020 Çarşamba günü saat 17.30’a kadar, yapılan resmin fotoğrafının çekilerek, resim@luleburgaz.bel.tr adresine ‘Ad-Soyad, Yaş, Adres ve İletişim Numaraları’ ile birlikte gönderilmesi yoluyla alınmış olup, gelen başvurular bağımsız jüri tarafından değerlendirilmiştir. Bağımsız jüri değerlendirmesini takiben sonuçlar açıklanmış fakat tarafımıza mail yolu ile iletilen 7-8 yaş kategorisine ait bir başvuru formunda başvuru sahibi tarafından sehven hata yapıldığı tespit edilmiştir. Bu sebeple 7-8 yaş kategorisindeki sıralama değişmiştir;

  1. Ecem ÖNEM
  2. Yankı MURAT
  3. Güney Berk UMUR

Kamuoyuna duyurulur.

Koronavirüs salgını nedeniyle, kazanan yarışmacılara ödüller, belediye ekiplerimiz tarafından bizzat teslim adreslerinde teslim edilecek. Dereceye giren çocuklara bisiklet, scooter, kablosuz kulaklık, bluetooth hoparlör, tablet ve akıllı saat verilecek.

İşte kazananlar

Yarışmada dereceye girerek ödül almaya hak kazanan çocukların tam listesi ise şöyle;

5-6 yaş: Birinci Aydın Yürükoğlu, İkinci Uygar Özturgut, Üçüncü Defne Derya Nallar

7-8 yaş: Birinci Ecem Önem, İkinci Yankı Murat, Üçüncü Güney Berk Umur

9-11 yaş: Birinci Elvina Köse, İkinci Bilge Duru Arabacı, Üçüncü Duru Toprak

12-15 yaş: Birinci Elif Ece Güven, İkinci Asya Batmaz, Üçüncü Kuzey Mert Umur

Call Now ButtonÇağrı Merkezi