MENÜ KAPAT

Ramazan’da kimse yatağına aç girmeyecek!

Belediyemiz, kent genelinde belirlenen bin 750 ihtiyaç sahibi aileye erzak dağıtmaya başladı. İyilik elden ele sloganıyla harekete geçen ekipler, erzakları kamyonlarla belirlenen adreslere teslim etmeye başladı. Erzak kolilerinin araçlara ilk yüklenmesini Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de yaparken, ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

Belediyemiz gerçekleştirdiği yatırımların yanı sıra sosyal destekleriyle de vatandaşının yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda belediyemizden son bir yıl içinde sosyal yardım almış ailelerin yanı sıra, muhtarlıklardan bildirilen ve belediyemize bizzat başvurarak gerekli şartları sağlayan ihtiyaç sahibi aileler belirlendi. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüzün titiz çalışmaları sonucunda belirlenen bin 750 ailenin yardımlaşma ayı Ramazan’da yataklarına aç girmemesi için erzak dağıtımına başlandı.

Adreslerine teslim ediliyor

Korona virüs önlemleri çerçevesinde büyük bir özenle hazırlanan erzak kolileri, 22 mahallede tespit edilen bin 750 ihtiyaç sahibi aileye ulaşmak için yola çıktı. Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’nin de kamyonete yüklediği erzak kolileri, ailelerin adreslerine birer birer bırakılmaya başlandı. Erzak kolilerinin dağıtımı en kısa süre içerisinde tamamlanmış olacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi