MENÜ KAPAT

Performans geliştirme ve iş yönetimi eğitimine yoğun ilgi

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı Etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi, Lüleburgaz İnovasyon Merkezi (LİMER) ve Startup Trakya’nın ortaklaşa düzenlediği Performans Geliştirme ve İş Yönetimi etkinliği 23 Aralık’a Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde(LYKA) gerçekleştirildi.

Etkinlikte Erol Bozkurt ve Gökhan Geyik tarafından katılımcılara, Gün içi performans arttırma yöntemi-Tracy Metodolojisi, Zaman Yönetimi-70/20/10, Üretkenlik Sistemi-Getting Things Done, Odaklama Yöntemi-Pomodoro, Yazılım projelerinde kullanılan uygulama geliştirme yöntemi-Scrum, Hedef belirleme ve vizyon paylaşım yöntemi-OKRs, aktarıldı.

Erol Bozkurt: Houston Üniversitesi (Teksas) mezunu bilgisayar mühendisi. Çeşitli sektörleri kapsayan 25 yıllık deneyim. Uzmanlık alanları iş modeli geliştirme, sistem analizi, süreç iyileştirme ve ürün yaşam döngüsü yönetimi. En son verilen ders, “Bilgisayar Bilimlerinde Yönetim Sorunları” (Sabancı Üniversitesi).  Şu andaki proje, MikiMoka (mikimoka.com). Yakında ikinci baskısı çıkacak kitap, Tek Yol Evrim (tekyolevrim.com).

Gökhan Geyik: 2008 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen bir çok büyük ölçekli kurumun yöneticilerine kültür, inovasyon ve pazarlama alanında destek verdi, kurumların büyümelerine yardımcı oldu. Monetization alanında faaliyet gösteren İnovanka’nın kurucu ortağıdır.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi