MENÜ KAPAT

Performans Geliştirme ve İş Yönetimi Eğitimi

2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı Etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Belediyesi, Lüleburgaz İnovasyon Merkezi (LİMER) ve Startup Trakya’nın ortaklaşa düzenlediği Performans Geliştirme ve İş Yönetimi alanında önemli bir etkinlik sizi bekliyor.

[button color=”red” size=”big” link=”/performans-gelistirme-ve-is-yonetimi-egitimi-basvuru-formu/” icon=”” target=”true”]KAYIT OL![/button]

Hem bireysel olarak kullanabileceğiniz hem de takımlarınızda kullanabileceğiniz Tracy Metodolojisi, Pomodoro, Getting Things Done, OKR, 70/20/10, Scrum gibi işlevselliği ispatlanmış dünyanın her yerinden önemli bireyler ve ülkeler tarafından kullanılan bir çok metodoloji ve trik yöntemlerin aktarılacağı eğitime hemen kayıt olun. Lüleburgaz Belediyesi, LİMER ve Startup Trakya, tarafından gerçekleştirilecek etkinlik 23 Aralık Pazar günü saat 15:00’te başlayacak ve 19:30′a kadar sürecek.

Konuşmacılar:

Erol Bozkurt: Houston Üniversitesi (Teksas) mezunu bilgisayar mühendisi. Çeşitli sektörleri kapsayan 25 yıllık deneyim. Uzmanlık alanları iş modeli geliştirme, sistem analizi, süreç iyileştirme ve ürün yaşam döngüsü yönetimi. En son verilen ders, “Bilgisayar Bilimlerinde Yönetim Sorunları” (Sabancı Üniversitesi).  Şu andaki proje, MikiMoka (mikimoka.com). Yakında ikinci baskısı çıkacak kitap, Tek Yol Evrim (tekyolevrim.com).

Gökhan Geyik: 2008 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen bir çok büyük ölçekli kurumun yöneticilerine kültür, inovasyon ve pazarlama alanında destek verdi, kurumların büyümelerine yardımcı oldu. Monetization alanında faaliyet gösteren İnovanka’nın kurucu ortağıdır.

Etkinlik Tarihi: 23 Aralık

Aktarılacak Konular:

70/20/10: Zaman yöntemi
Tracy Metodolojisi: Gün içi performans arttırma yöntemi
Getting Things Done: Üretkenlik sistemi
Pomodoro: Odaklanma yöntemi
OKRs: Hedef belirleme ve vizyon paylaşım yöntemi.
Scrum: Scrum, yazılım projelerinde kullanılan uygulama geliştirme yöntemidir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi