MENÜ KAPAT

Pazar Yerine yeni çeşme

Lüleburgaz Belediyesi kentin en büyük pazar yeri olan Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi’nde vatandaşın çeşme talebini geri çevirmedi.

Vatandaşın talebi üzerine harekete geçen Belediyemiz Tesisler Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri pazaryerinin yanı başına çeşme yaptı. Yapılan çeşme hem esnaf hem de vatandaştan tam not alırken çeşme sadece pazarın kurulduğu Pazartesi ve Perşembe günleri çalışacak.

Belediyemiz, Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi’ndeki esnaf ve pazar alışverişine gelen vatandaşın “çeşme” talebini geri çevirmedi. Çeşme talebinin ardından harekete geçen ekipler pazar yerinin arka girişine önce içme suyu hattı döşedi. Ardından çeşmeyi yerine yerleştiren ekipler, geçtiğimiz Pazartesi günü çeşmenin açılışını yaptı.

Pazartesi ve Perşembe açık

Çeşmenin açılmasıyla birlikte meyve ve sebzelerini yıkayan pazarcı esnafının yanı sıra alışverişe gelen vatandaşlar su ihtiyacını da gidermeye başladı. Esnaf ve vatandaş yapılan çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, çeşme pazarın kurulduğu Pazartesi ve Perşembe günleri açık olacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi