MENÜ KAPAT

Pasajlara koronavirüs denetimi

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce ve Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, ilçe genelindeki pasajları denetlendi. Kaymakam Yüce ve Başkan Gerenli, pasajlarda bulunan işyerlerinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını inceledi. Yapılan denetim sonucunda işyerlerinin koronavirüs kurallarına uyduğu görüldü.

Kaymakam Salih Yüce ve Başkan Gerenli, Lüleburgaz kent merkezindeki pasajlara koronavirüs denetimi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen denetim kapsamında pasajlar tek tek gezildi. Denetim sonucunda Kaymakam Yüce ile Başkan Gerenli işletmecilere ve vatandaşlara koronavirüs kurallarına uymaları yönünde telkinlerde bulundu.

Kurallara uyuldu

Yaklaşık 1 saat süren denetimler sonucunda kent merkezindeki pasajların büyük oranda koronavirüs kurallarına uyduğu görüldü. Başkan Gerenli vatandaşların genel olarak koronavirüs kurallarına uyduğunu söyleyerek, “Vatandaşlarımız maske, mesafe ve hijyen kurallarına genel olarak uyuyor. Bunu görmek bizi sevindirdi. Bu hastalığı en kısa sürede birlikte atlatacağız.” dedi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi