MENÜ KAPAT

Park ve yollardaki otlar temizleniyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekipler, kent genelinde bulunan park ve refüjlerdeki ayrık otlarını tek tek temizliyor. Hummalı bir çalışma içinde olan ekipler otların temizliğini belli aralıklarla rutin olarak gerçekleştiriyor.

Yaşanabilir bir kent için altyapı ve üstyapıda harekat başlatan Belediyemiz, rutin çalışmalarına da devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğümüze bağlı ekipler, ana arterlerde bulunan orta refüjlerde ve kent genelindeki parklarda çıkan ayrık otlarını tek tek temizliyor.

Toprak hava alıyor

Sadece ayrık otlarını da yolmayan ekipler, park ve refüjlerdeki toprağı çapalayarak, toprağın havalanmasını sağlıyor. Temizlik çalışmasının ardından ortaya güzel görüntüler çıkarken belediye ekipleri çalışmalarını belli aralıklarla sürdürmeye devam edecek.

LYFA’da dezenfeksiyon

Öte yandan Tesisler Müdürlüğümüze bağlı ekipler de Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisinde (LYFA) rutin dezenfeksiyon faaliyetlerine devam etti. Ekipler LYFA’nın dört bir yanını baştan aşağı dezenfekte ederek vatandaşların kullanımına sundu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi