MENÜ KAPAT

Özgürlük Caddesi’nde aralıksız çalışma

Lüleburgaz Belediyesi, uzun yıllardır altyapı ve üstyapı sorunları yaşayan Özgürlük Caddesi’ndeki çalışmalarda sona geldi. Caddenin büyük bir kısmında aşınma asfaltı çalışmaları tamamlandı. Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de çalışmaları yerinde takip ederken Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet İbrikçi’den bilgi aldı.

Hayallerin hayat bulduğu kent Lüleburgaz için çalışmalarına dur durak bilmeden devam eden Belediyemiz, Özgürlük Caddesi’ndeki asfalt çalışmalarında sona geldi. Altyapı çalışmalarının tamamlandığı caddede, asfalt çalışmalarında da sona gelindi.

Büklüm Caddesi’ne asfalt çalışması

Özgürlük Caddesi’nde asfalt çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, Büklüm Caddesi’ndeki asfaltlama çalışmalarına da devam ediyor. Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler iş makineleriyle mesai mevhumu gözetmeksizin asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Tekrar tekrar kullanılabilir zift

 Öte yandan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, daha önceden de yakın ilgi gösterdiği söz konusu caddelerdeki çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Mehmet İbrikçi’den bilgi aldı. İbrikçi yol çalışmaları kapsamında sökülen eski ziftin Lüleburgaz Belediyesi Şantiyesi’ne gönderildiğini, ihtiyaç olduğunda ziftin yeniden kullanılabilir hale getirildiğini belirtti. Bu sayede fazladan zift kullanımının da önüne geçilmiş oldu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi