MENÜ KAPAT

Özerspor’dan Başkan Gerenli’ye teşekkür!

Özerspor Başkanı Volkan Düğücü, Özerspor Kulüp Yöneticileri ve Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Bahattin Güçlü, amatör spor kulüplerine verdiği desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’ye teşekkür ziyaretinde bulundular.

Konukları başkanlık makamında ağırlayan Gerenli ziyaretle ilgili şunları söyledi: “Özersporumuzun Başkanı Volkan Düğücü’ye, Kırklareli ASKF Başkan Yardımcısı Bahattin Güçlü’ye ve kulüp yöneticilerimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Lüleburgaz Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Kulüplerimize bulundukları statüye göre nakdi ve ayni yardımlarımız devam ediyor. Her alanda olduğu gibi sportif alanda da ciddi çalışmalarımız var. Lüleburgaz’ı önümüzdeki süreçte sporun ve altyapının merkezi haline getireceğiz” dedi.
Görüşmenin ardından Özerspor Başkanı Volkan Düğücü, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’ye Özerspor formasını hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi