MENÜ KAPAT

Önce İş Sağlığı ve İş Güvenliği

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından, İş Sağlığı ve Güvenliği açısından benimsenen İş Güvenliği Uygulamaları ve İş Güvenliği Kültürü neticesinde, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Personel Hizmetleri A.Ş. park-bahçeler biriminde çalışan 17 personele eğitim verildi.

Eğitim, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, 25786 Sayılı Yapı İşlerinde İş Sağlığı Güvenliği Yönetmeliği ve 28695 sayılı Yönetmelik gereği, Lüleburgaz Belediyesinin düzenleyeceği etkinliklerde süsleme, bayrak asılması, bakım-onarım faaliyetleri ve ağaç budama işlerinde yapılacak olan yüksekte çalışmaların, hem çalışanlar hem de vatandaşlar açısından güvenli hale getirilmesi amacıyla gerçekleştirildi.

16 saat eğitim

Toplu koruma önlemlerini benimseyen çalışanların aktif olarak katılımının sağlandığı ve sürekli eğitimi gerekli gören, proaktif bir iş güvenliği yaklaşımı ile 8 saat teorik 8 saat uygulamalı olmak üzere toplamda 16 saat eğitim verildi. Lüleburgaz Belediye Başkanlığı İş Güvenliği Uzmanı – Yüksekte Çalışma ve Yangın Eğitmeni Onur Aydın tarafından verilen eğitim sayesinde, yüksekte çalışmalarda güvenli davranış-güvenli ortam felsefesiyle sıfır iş kazası benimsendi.

Eğitimi başarıyla tamamlayan personele belgeleri Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan Kaya Atay tarafından verildi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi