MENÜ KAPAT

O caddelerde ikinci aşamaya başlandı

Okullar ve İstiklal Caddeleri’nin altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamlayan Belediyemiz, söz konusu caddelerde son aşama olan aşınma asfaltı döküm işlemlerine başladı.

Okullar Caddesi’ni etap etap kapatarak aşınma asfaltı döküm işlemlerine başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, söz konusu caddedeki çalışmaları bir gün içinde tamamladı. Ekipler ardından İstiklal Caddesi’nde aşınma asfaltı dökümüne başlayacak. Bu doğrultuda İstiklal Caddesi tamamen trafiğe kapatılarak gün içerisinde aşınma asfaltı çalışması tamamlanacak.

Kentin dört bir yanında altyapı ve üstyapı faaliyeti içerisinde olan Lüleburgaz Belediyesi, geçtiğimiz ay asfalt çalışması gerçekleştirdiği Okullar Caddesi’nde ikinci aşamaya geçti. Ekipler Okullar Caddesi’nde aşınma asfaltı dökümü işlemini tamamladı. Okullar Caddesi’nin ardından sırasıyla Acı Çeşme Sokak ve İstiklal Caddesi’nin de aşınma asfaltı tabakaları serilmesine devam edilecek.

Etap etap kapatıldı

Okullar Caddesi’ne aşınma tabakası dökülmeye başladı. Etap etap yapılacak çalışmalar hafta içinde tamamlanacak. İlk etapta Derman Hastanesi ile Bercadia arasındaki yola aşınma tabakası döküldü.

Sırada İstiklal Caddesi var

Okullar Caddesi’ndeki aşınma asfaltının dökümünün tamamlanmasının ardından ise sıra İstiklal Caddesi’ne geldi. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler, İstiklal Caddesi’ni boydan boya trafiğe kapatacak.

Terminali kullanmak isteyen otobüs şoförleri ve özel araç sahipleri D-100 üzerinde yol boyunda uygun yerlerde bekleme yapabilecek. Aşınma asfaltının dökümünün tamamlanmasının ardından İstiklal Caddesi tekrar trafiğe açılacak.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi