MENÜ KAPAT

Muhtarlar Günü Lüleburgaz’da kutlandı

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında düzenlenen programa katıldı. Başkan Gerenli, program öncesinde Lüleburgaz Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği Başkanı Nuri Yavuz İşçioğlu ile Lüleburgaz Muhtarlar Derneği Başkanı Remzi Dik’e günün anlam ve önemine ilişkin çiçek takdim etti.

Demokrasinin en temel yapı taşlarından biri olan muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü Lüleburgaz’da kutlandı. Yeni Tören Alanı’nda düzenlenen programa, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Gökçen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, Lüleburgaz Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği Başkanı Nuri Yavuz İşçioğlu ile Lüleburgaz Muhtarlar Derneği Başkanı Remzi Dik’in yanı sıra, Lüleburgaz’daki köy ve mahalle muhtarları katıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında fiziksel mesafe kurallarına uyulan program, çelenk bırakma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Başkan Gerenli’den muhtarlara çiçek

Programa katılan Başkan Gerenli de muhtarları unutmadı. Gerenli, Lüleburgaz Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği Başkanı Nuri Yavuz İşçioğlu ile Lüleburgaz Muhtarlar Derneği Başkanı Remzi Dik’e günün anlam ve önemine ilişkin çiçek takdim etti.

Lüleburgaz Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği Başkanı Nuri Yavuz İşçioğlu
Lüleburgaz Muhtarlar Derneği Başkanı Remzi Dik
Call Now ButtonÇağrı Merkezi