MENÜ KAPAT

Minik raketler korta çıktı

Lüleburgaz Belediyesi Hafta Sonu Tenis Turnuvası müsabakaları 8-9 Haziran’da Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA) bulunan tenis kortunda oynandı.

Tenis Federasyonu faaliyet programında yer alan 2×4 tenis turnuvası 8-9 Haziran’da LYKA’da yapıldı.

Turnuvayla ilgili değerlendirmede bulunan Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya, müsabakaların tamamlanmasının ardından şu ifadeleri kullandı: “Turnuvada Lüleburgaz Tenis Kulübü sporcuları bayanlar 2.grupta yarışan Irmak Aksu grubunda şampiyon oldu. Finalist İnci Güneş ikinci olarak turnuvayı bitirdi. Bayanlar 1. grupta yarışan Esma Cincilli grubunda şampiyon oldu. Finalist Yağmur Diner ikinci olarak turnuvayı tamamladı.

Erkekler grubunda yarışan Ege Keçeci grubunda şampiyon oldu. Finalist Aralcan Özkan ikinci olarak turnuvayı tamamladı. Ödülleri Gençlik Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Cihan Erdem, Başhakem İsmail Ataker ve Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya ve yönetim kurulu üyeleri verdi. Turnuvada LYKA kortlarını iki gün boyunca kullanıma açan Sayın Belediye Başkanımız Sayın Murat Gerenli’ye yönetim kurulu olarak çok teşekkür ediyoruz.”

Call Now ButtonÇağrı Merkezi