MENÜ KAPAT

Minibüs şoförlerinden Başkan Gerenli’ye teşekkür ziyareti

SS 105 Nolu Lüleburgaz Kent İçi Yolcu Erişimi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ahmet Ersöz ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Ersöz, “Lüleburgaz Belediye Başkanımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize minibüs hat tahsis ücretlerinde gerçekleştirdikleri yüzde 50 indirim nedeniyle teşekkür ederiz.” dedi.” Başkan Gerenli de, “Birlik ve beraberlik içinde ortak paydamız Lüleburgaz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Lüleburgaz Belediye Meclisi’nin minibüs hat tahsis ücretlerinde ve şehir içi taşımacılık, taksi, okul servis araçları ve personel servis araçlarındaki çalışma izin belgelerinde bu yıl için yüzde 50 indirim uygulama kararı alması sektör tarafından olumlu karşılandı. Korona virüs salgını nedeniyle zor günler geçiren taşımacılık sektörü bu kararla birlikte rahat nefes alırken, SS 105 Nolu Lüleburgaz Kent İçi Yolcu Erişimi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, belediye meclisinin aldığı karar nedeniyle Başkan Gerenli’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

“Bu karar bizi rahatlattı”

Samimi ortamda gerçekleşen teşekkür ziyareti sonrası konuşan Ahmet Ersöz, “Lüleburgaz Belediye Başkanımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize minibüs hat tahsis ücretlerinde gerçekleştirdikleri yüzde 50 indirim nedeniyle teşekkür ederiz. Bu alınan karar bizi memnun etmekle kalmadı, büyük bir ölçüde rahatlattı.

Dayanışma vurgusu

Nazik ziyaretleri için Ersöz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Başkan Gerenli, dayanışma vurgusu yaparak, “SS 105 No’lu Lüleburgaz Kent İçi Yolcu Erişimi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanımız Ahmet Ersöz ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içinde ortak paydamız Lüleburgaz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ne olmuştu?

Lüleburgaz Belediyesi Meclisi, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği toplantıda kentte faaliyet gösteren şehir içi minibüslerin yıllık 630 bin TL olan hat tahsis ücretinin yüzde 50 indirimle 315 bin TL olarak belirlenmesine yönelik kararı oy birliğiyle onaylamıştı. Bunun yanı sıra şehir içi taşımacılık, taksi, okul servis araçları ve personel taşımacılığı yapan sektörün de çalışma izin belgelerinde yüzde 50 indirime gidilmişti.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi