MENÜ KAPAT

Mezarlık seferlerine Eski Mezarlık da eklendi

Lüleburgaz Belediyesi’nin her hafta Cuma günü Yeni Mezarlık’a gerçekleştirdiği otobüs seferine vatandaşların talebi doğrultusunda Eski Mezarlık da eklendi. Artık Cuma günleri saat 11.00’de Sokollu Cami önünden hareket eden Lüleburgaz Belediyesi Otobüsü, ilk olarak Eski Mezarlık’a uğrayacak. Yoluna devam edecek olan otobüs hattının son durağı Yeni Mezarlık olacak.

Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli’nin vatandaşla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinlediği “Mahallede Temizlik Var” etkinliklerinde dile getirilen “Eski Mezarlık’a otobüs seferi” talebi Lüleburgaz Belediyesi tarafından yerine getirildi. Bu kapsamda Cuma günleri saat 11.00’de Sokollu Cami önünden hareket eden belediye otobüsü hem Eski Mezarlık’a hem de Yeni Mezarlık’a sefer gerçekleştirecek.

Otobüs güzergahı

Seferler her hafta Cuma günü saat 11.00’de Sokollu Cami önünden hareket edecek olan Mezarlık seferleriyle ilgili otobüs güzergahı ise şöyle: Sokollu Cami önü hareket – Terminal – Edirne İstikameti Türkiye Petrolleri’nden dönüş –  Eski Mezarlık – Shell – Terminal ışıklar – Üst geçit ışıklar – Kurtuluş Cami – Emniyet Işıklar – Habiboğlu önü – Total ışıklar – Yeni Sanayi ışıklar – Işıklardan Yeni Mezarlık’a dönüş.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi