MENÜ KAPAT

Menfez yenilendi

Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Okullar Caddesi’ndeki yağmur suyu menfezi yenileme çalışması tamamlandı. Fiziki ömrünü tamamlayan menfezin baştan aşağı yenilenmesiyle birlikte o bölgedeki altyapı sorunu da çözüme kavuşmuş oldu. Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, menfezin onarıldığı alana aşınma asfaltı yapımına başlayacak.

Lüleburgaz Belediyesinin gerçekleştirdiği altyapı ve üstyapı çalışmaları kapsamında Okullar Caddesi’nde tespit ettiği fiziki ömrünü yitirmiş menfez baştan sona yenilendi. Lüleburgaz Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce yenilenen menfezin ardından, menfezin yapıldığı Ömür Sokak ile Okullar Caddesi’nin kesiştiği noktada son düzenlemeler yapılacak.

Yapılacak düzenlemelerin ardından aynı yere Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından önümüzdeki günlerde aşınma asfaltı da dökülecek.

Gece gündüz çalıştılar

Lüleburgazlılara daha iyi hizmet vermek için kolları sıvayan Lüleburgaz Belediyesi, söz konusu menfezi yaklaşık 2 hafta içinde geceli gündüzlü çalışarak baştan sona yeniledi. En baştan sona eskiye göre daha güçlü yapılan menfezle birlikte bir altyapı sorunu daha çözüme kavuşturulmuş oldu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi