MENÜ KAPAT

Mecliste eller “Yüzme havuzu” için kalktı

Lüleburgaz Belediye Meclisi, Köprübaşı Sanayi Sitesi’nde belediyeye ait ve tasdikli imar planında “Kapalı Spor Tesisi Alanı” olarak ayrılan 3 bin 182 metrekarelik alanın yüzme havuzu yapılması amacıyla Gençlik ve Spor Kırklareli İl Müdürlüğü’ne 25 yıl süreyle bedelsiz tahsis edilmesine karar verdi. Oy birliğiyle alınan kararla birlikte Lüleburgaz’a kazandırılması planlanan yüzme havuzu yapımında hiçbir engel kalmazken, gözler Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne çevrildi.

Lüleburgaz Belediye Meclisi, uzun yıllardır kente kazandırılması için çaba sarf edilen kapalı yüzme havuzunun yapılması için önemli bir karara imza attı. Temmuz Ayı 2. Olağan Meclis Oturumu’nda gerçekleşen oylamada, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün kente kapalı yüzme havuzu yapması için, belediyeye ait arazinin 25 yıllığına bedelsiz olarak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne verilmesine karar verildi.

Oy birliğiyle alındı

Yapılan oylama sonucunda Lüleburgaz Belediye Meclisi İmar Komisyonu’nun almış olduğu karar, meclis üyelerince oy birliğiyle meclisten geçti. Bu doğrultuda Kocasinan Mahallesi sınırları içinde yer alan 271 ada 85 numaralı 3 bin 182 metrekare alanlı Lüleburgaz Belediyesi mülkiyetinde bulunan ve tasdikli imar planında “Kapalı Spor Tesisi Alanı” olarak ayrılan ara vasıflı taşınmaz, yüzme havuzu olarak kullanılmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne 25 yıllığına tahsis edilecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi