MENÜ KAPAT

LYKA’da İki Eğitim Birden

Global Girişimcilik Haftası programı kapsamında, Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisinde (LYKA) E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi ile Lüleburgaz Genç Girişimci Kampı başladı.

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimi öncesinde konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak: ‘Kentler ya rant yaratır ya değer yaratır. Biz de değer yaratacak her projenin arkasındayız.’ dedi. Başkan Emin Halebak’ın konuşmasının ardından Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, e-ticararette dikkat edilmesi gerekenleri katılımcılara aktardı. Dijital Pazarlama Uzmanı Pınar Keleş, E-ticaret ürün sayfasının nasıl olması gerektiğini, reklam kampanyasının nasıl yapılması gerektiğini paylaştı. Keleş, E-ticaret ürün sayfalarındaki banner ve tasarım yapılarının önemine de değindi. Dijital Dönüşüm Danışmanı Murat Erdör, Web 1.0’dan Web 3.0’a geçen değişim sürecini katılımcılara atardı. Murat Erdör, eski ekonomi ve yeni ekonomiyi karşılaştırırdı ve e-ticaretin avantajlarını ve dezavantajlarına dikkat çekti.

Geleceğin Girişimcilerini Eğitiyoruz

Impact Hub Istanbul işbirliği ile kentimizde geleceğin girişimcilerini eğitiyoruz! LYKA’da başlayan bir diğer eğitim de Lüleburgaz Genç Girişimci Kampı oldu. Lüleburgaz Genç Girişimci Kampının ilk gününde genç katılımcılara, vizyon ve misyonun ne olduğu, yalın kanvas-iş modelinin nasıl oluşturulacağı anlatıldı. 2 günlük eğitim sürecinin sonunda ekipler  konusunda uzman jüri üyelerinin karşısında projelerini sunup, geri bildirim alma şansını edinecekler.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi