MENÜ KAPAT

Lüleburgaz’da yatırımlar tam gaz devam!

Belediyemizin kentin çeşitli bölgelerindeki yatırım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Belediye ekiplerimiz, Temizlik Şantiyesi Binası, 8 No’lu Park ve Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisinde (LYSA) hummalı çalışma içinde bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli devam eden çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi aldı.

Daha iyi ve daha yaşanabilir bir Lüleburgaz için kolları sıvayan Belediyemizin kent genelindeki yatırım faaliyetleri aralıksız devam ediyor. Belediye ekiplerimiz kentin dört bir yanında hummalı bir çalışma içine girerken, Başkan Gerenli o çalışmaları yakından inceledi.

Temizlik Şantiyesi yükseliyor

Fen İşleri Müdürlüğümüzün çalışmalarını sürdürdüğü ve tamamlandığında, Temizlik ve Çevre Müdürlüğü personelimizin yaşam alanı haline gelecek Temizlik Şantiyesi Binası için çalışmalar hızla devam ediyor. Bina, tamamlandığında bünyesinde soyunma odaları, yemek alanları ve dinlenme alanlarını içeren kompleks bir yapı olacak.

O parkta peyzaj çalışması başladı

Öte yandan Siteler Mahallesi’nde Filiz ve Açelya Sokak’ın kesişiminde bulunan ve vatandaşların yıllardır özlemini çektiği 8 No’lu parktaki çalışmalar da son sürat devam ediyor. Kafeterya binasının kaba inşaatının tamamlandığı parkta peyzaj çalışmaları başladı. Çalışmalar tamamlandığında, yaklaşık 5 bin metrekarelik alanda yürüyüş, dinlenme, spor ve çocuk oyun alanlarının bulunduğu modern bir yaşam parkı ortaya çıkacak.

LYSA’da hummalı çalışma

Başkan Gerenli’nin yatırım çalışmalarını incelediği gezisindeki son durağı ise Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi (LYSA) oldu. LYSA’da ekiplerin hummalı bir çalışma içinde oldukları gözlemlenirken Başkan Gerenli tamamlandığında Lüleburgaz ve Trakya’nın önemli sanat merkezi olacak alanla ilgili teknik ekipten detaylı bilgi aldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi