MENÜ KAPAT

Lüleburgaz’a yeni temizlik şantiyesi!

Belediyemizin temizlik personelinin modern ve konforlu bir binada görev yapması için yaklaşık 10 aydır çalışmalarını sürdürdüğü yeni temizlik şantiyesi binası tamamlandı. Atıl bir durumdayken baştan aşağı yenilenerek ayağa kaldırılan bina, ofis, soyunma odaları, yemekhanesi ve dinlenme alanlarıyla temizlik personelinin hizmetine sunuldu. Binanın açılışına katılan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, personele hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Temizlik ve Çevre Müdürlüğü personelimizin daha konforlu ve güvenli ortamda çalışmaları için yapımına başlanan temizlik şantiyesi binası tamamlandı. 27 Mayıs Parkı’nın içinde atıl bir durumdayken, yapılan dokunuşlar sayesinde yepyeni bir görünümle ayağa kaldırılan bina personele hizmet vermeye başladı. Tamamen modernize edilen bina Başkan Gerenli’nin katılımıyla resmen açıldı.

“Lüleburgaz sizinle güzel, sizinle temiz”

Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Gerenli, temizlik şantiyesi binasının hayırlı olmasını dilerken, “Ekip arkadaşlarımıza, sosyal ve idari alanlarıyla, Lüleburgaz Belediyesi’ne yakışan modern bir çalışma alanı kazandırmaktan son derece mutluyum. Lüleburgaz sizinle güzel, Lüleburgaz sizinle temiz. Yeni temizlik şantiyemiz çalışanlarımıza ve komşularımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi