MENÜ KAPAT

Lüleburgaz’a çevreci banklar!

Belediyemiz, kentin çeşitli noktalarına 5 adet güneş enerjili, şarj üniteli ve kablosuz internet bağlantılı banklar yerleştirdi. Enerjisini güneşten alan bankların bazıları, önümüzdeki süreçte kablosuz internet bağlantılarıyla birlikte aktif olarak çalışmaya başlayacak. Öte yandan Belediye Meydanı’na da konumlandırılan bankta engelli bireyler için engelli akülü şarj ünitesi de hizmet verecek.

Belediyemiz çevreci yatırımlarına aralıksız devam ediyor. Kent genelinde yeşil alan ve park sayısını artıran Belediyemiz, kentin çeşitli noktalarına enerjisini güneşten alan banklar yerleştirdi.

Ücretsiz internet

Üçünün güneş enerjisi ve ikisinin de buna ek olarak rüzgar enerjisiyle çalışacağı bankların bazılarında ücretsiz bir şekilde kablosuz internet bağlantısı hizmeti de sunulacak. Bununla birlikte cep telefonu şarj ünitelerinin de bulunduğu banklar, vatandaşlara cep telefonlarını şarj etme imkanı sunacak.

Engelli bireyler unutulmadı

Tüm bu çalışmalarla birlikte engelli bireyler de unutulmadı. Lüleburgaz’ın en yoğun bölgelerinden biri olan Belediye Meydanı’na da yerleştirilen bankta engelli bireyler için engelli akülü şarj ünitesi de bulunuyor. Bu sayede dileyen engelli bireyler akülü araçlarını Belediye Meydanı’ndaki bankta şarj edebilecek. Bankların yerleştirildiği alanlar ise şöyle; Gençlik Parkı, Belediye Meydanı, Özgürlük Meydanı, Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi, LYKA.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi