MENÜ KAPAT

Lüleburgaz-Pınarhisar yolunda çalışmalarımız devam ediyor

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Lüleburgaz-Pınarhisar yolunun Danone ile Otoban bağlantı yolu kavşağı arasında kalan ve 2019 yılı içinde asfalt betonu bitümlü temel kaplaması yapılan yolun 2020 yılı için planlanan binder ve aşınma tabakalarının serilmesi çalışmaları sürüyor.

Çalışma kapsamında yaklaşık 6000 ton civarında sıcak asfalt serilmesi öngörülmektedir. Asfalt serilmesi sonrası yol çizgileri çizilerek yatayda ve düşeyde trafik işaretlemelerinin tamamlanması planlanmıştır. Ayrıca yolun üst yapısının zarar görmemesi ve aşırı yağışlarda taşkınların önlenmesi için asfalt yolun kenarlarına betondan açık trapez kanal çalışması da yapılmaktadır.

Yol trafiğe kapanacak

Çalışma kapsamında Lüleburgaz –  Pınarhisar yolumuz Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 09:00-19:00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak olup, sürücülerimizin trafik yoğunluğundan kaynaklı mağduriyet yaşamamaları için alternatif yol güzergahlarını kullanmaları son derece önemlidir. Altyapı ve üstyapı çalışmalarımız, yapılan planlama doğrultusunda bu bölgede kısa süre içerisinde tamamlanarak kentimizin diğer bölgelerinde devam edecektir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi