MENÜ KAPAT

Liseli gençlerle belediyemizin “Can dost” işbirliği

Lüleburgaz Belediyesi ile Lüleburgaz Halkçı Liseliler arasında sokak hayvanlarının beslenmesi konusunda işbirliğine gidildi. Sokak hayvanlarına mama kampanyası başlatan gençlere Belediyemiz de destekte bulundu. Gençler, belediye ekipleriyle birlikte besleme noktalarında sokak hayvanlarını besleyecek.

Belediyemiz, liseli gençlerin örgütlendiği Lüleburgaz Halkçı Liseliler ile can dostlar için işbirliği yaptı. Sokak hayvanları için mama kampanyası başlatan Halkçı Liseliler üyesi gençlere, Belediyemiz mama desteğinde bulundu. Lüleburgaz Belediyesi Temizlik ve Çevre Müdürlüğü ekiplerimizle koordineli bir şekilde gönüllülük faaliyetinde bulunacak gençler, belediye ekiplerimiz tarafından belirlenecek alanlarda besleme yapacak.

Mamaları Başkan Gerenli verdi

Gençlerin sokak hayvanları için gösterdiği duyarlılığa kayıtsız kalamayan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, mamaları gençlere bizzat kendisi verdi. Sokak hayvanlarıyla aynı dünyayı paylaştığımızın altını çizen Başkan Gerenli, gençlerin çevrelerindeki insanları da bu konuda gönüllülüğe teşvik etmeleri gerektiğini söyledi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi