MENÜ KAPAT

Koronavirüs denetimleri sürüyor

Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce ve Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli beraberindeki heyetle, Lüleburgaz Kapalı Pazaryeri ve Semt Merkezi’nde koronavirüs denetimi gerçekleştirdi. Pazaryeri esnafına ve vatandaşlara yönelik gerçekleştirilen maske, mesafe ve hijyen denetiminden pazaryeri tam not aldı.

Lüleburgaz Kapalı Pazaryeri ve Semt Merkezi’nde koronavirüs denetimi gerçekleştirildi. Yurt genelinde yaşanan vaka sayılarındaki artış nedeniyle denetimler sıklaştırıldı. Bu kapsamda gerçekleştirilen denetimde Lüleburgaz’da vatandaşların en fazla uğrak noktalarından biri olan Kapalı Pazaryeri ve Semt Merkezi’nde geniş katılımlı denetim yapıldı. Denetime Lüleburgaz Kaymakamı Salih Yüce, Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, Lüleburgaz İlçe Sağlık Müdürü Önder Porsuk ve çok sayıda kişi eşlik etti.

Esnafa tam not

Gerçekleştirilen denetim sonucunda pazaryeri esnafının maske ve hijyen kurallarına uyduğu görüldü. Öte yandan Kaymakam Yüce ile Başkan Gerenli vatandaş ve esnafa sık sık maske ve mesafe kuralına uymaları yönünde uyarılarda bulundu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi