MENÜ KAPAT

Kastamonu için elele

Lüleburgaz Belediyesi Batı Karadeniz’de meydana gelen sel felaketi sonrası harekete geçerek yardım kampanyası başlattı. Vatandaşlar belirtilen yardım malzemelerini 15 Ağustos Pazar günü saat 17.00’ye kadar Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası ile Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’ne bırakabilecek.

Batı Karadeniz’de meydana gelen sel felaketi sonrası bölgede arama kurtarma ve hasar tespit çalışmaları devam ederken, Lüleburgaz Belediyesi Kastamonu için yardım kampanyası başlattı. Başlatılan yardım kampanyası kapsamında vatandaşlar istenilen yardım malzemelerini belediye hizmet binası ile LYKA’ya bırakabilecek. Kampanya 15 Ağustos Pazar saat 17.00’ye kadar devam edecek.

İstenilen malzemeler

Yardım kampanyası kapsamında istenilen malzemeler ise şöyle: Su, konserve, paketli gıda, bebek maması, bebek bezi, devam sütü, hijyenik ped ve hasta bezi, kişisel temizlik ürünleri, battaniye, pike, el feneri, kafa lambası, pil, powerbank, yağmurluk, çizme, kazma, kürek, tırmık, sert fırça, halat, kolonya, ağrı kesici ve sargı bezi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi