MENÜ KAPAT

İSKİ’den Lüleburgaz’a destek

Kent içindeki kollektör hatlarının temizliği için çalışmalarını sıklaştıran belediyemize İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından destek geldi.

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSKİ Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Şafak Başa ve İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Köse’ye teşekkür etti.

İBB ile işbirliği

Kent ölçeğinde belli bölgelerde yaşanan altyapı sorunlarına neşter vuran belediyemiz, bazı bölgelerde devam eden sorunları gidermek için İBB ile işbirliğine gitti. Gerçekleşen işbirliği doğrultusunda İBB’ye bağlı İSKİ Genel Müdürlüğü, Lüleburgaz’a kollektör hatlarının temizliği için kombine aracı gönderdi. Gönderilen araç kentin sorunlu bölgelerindeki kollektör hatlarının temizliği için çalışmalara başladı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerimiz ile koordineli bir şekilde gerçekleştirilen çalışmalar sonunda, sorunlu bölgelerdeki yaşanan sıkıntılara son verilmesi planlanıyor.

Başkan Gerenli’den teşekkür

Yaşanan tüm bu gelişmeler doğrultusunda açıklama yapan Başkan Gerenli, desteğini esirgemeyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile İSKİ Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Lüleburgazlı olan Şafak Başa’ya ve İBB Mahalli İdareler Genel Koordinatörü Bülent Akköse’ye teşekkür etti. Teşekkür mesajını sosyal medya hesaplarından da paylaşan Gerenli şu ifadeleri kullandı: “İlçemizin bazı bölgelerindeki kollektör hatlarının temizliği için desteğini esirgemeyen başta İBB Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu olmak üzere İSKİ Genel Müdür Yrd. Kıymetli hemşehrimiz Sayın Şafak Başa ve İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Sayın Bülent Akköse’ye Lüleburgaz halkı adına teşekkür ederim. El birliğiyle bütün sorunlarımızın üstesinden geleceğiz.”

Call Now ButtonÇağrı Merkezi