MENÜ KAPAT

İhalelerde bu hafta!

Lüleburgaz Belediyesi bu hafta akaryakıt ürünleri alımı ihalesi gerçekleştirecek. Açık ihale şeklinde gerçekleşecek olan mal alımı işi 19 Kasım Perşembe günü saat 10’da Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası’nda düzenlenecek. İhale, Belediyemizin Youtube sayfasından canlı yayınlanacak.

Eylül ayından bu yana şeffaf belediyecilik anlayışıyla ihaleleri kamuoyuna açık bir şekilde sosyal medya hesabından canlı yayınlayan Lüleburgaz Belediyesi’nde bu hafta tek ihale gerçekleşecek. Belediyemiz, 2021 yılı için akaryakıt ürünleri alımı işi ihalesine çıkacak.

Açık ihale usulüyle gerçekleştirilecek mal alımı ihalesi 19 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. 170 bin litre motorin (10PPM) ve 10 bin litre kurşunsuz benzin (95 oktan) alımını içeren ihale gerçekleştiğinde 1 Ocak 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasındaki akaryakıt kullanımı için geçerli olacak. Youtube üzerinden canlı yayınlanacak ihaleyle ilgili ayrıntılı bilgilere ise https://ekap.kik.gov.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi