MENÜ KAPAT

İhalelerde bu hafta: “Kent Ormanı’na 4 bin metre tel çit”

Lüleburgaz Belediyesinin bu haftaki ihale programı belli oldu. Bu hafta Fen İşleri Müdürlüğümüzün 7 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da “Lüleburgaz Kent Ormanı Çevresine Güvenlik için Tel Çit Yapım İşi” ihalesi gerçekleştirilecek. Açık ihale usulüyle gerçekleştirilecek ihale Lüleburgaz Belediyesi Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Eylül ayından bu yana şeffaf belediyecilik anlayışıyla ihaleleri canlı yayınlamaya başlayan Lüleburgaz Belediyesinin haftalık ihale programı belli oldu. Bu kapsamda 5 ile 9 Ekim arasını kapsayan bu hafta tek ihale gerçekleştirilecek.

Çarşamba saat 10.00’da

Bu hafta gerçekleştirilecek olan ihale Lüleburgaz Belediyesinin geçtiğimiz ay kente 20 yıllığına kazandırdığı ve hummalı çalışmalara başladığı Lüleburgaz Kent Ormanı’yla ilgili olacak. Fen İşleri Müdürlüğümüz 7 Ekim Çarşamba günü saat 10.00’da Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nda “Lüleburgaz Kent Ormanı Çevresine Güvenlik için Tel Çit Yapım İşi” ihalesine çıkacak. İhale belediyenin Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

90 günde tamamlanacak

İhale tamamlandıktan sonra sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. Yer tesliminden itibaren 90 takvim günü içinde bitirilmesi planlanan iş kapsamında Lüleburgaz Kent Ormanı çevresine 4 bin metre beton direkli tel çit çekilecek.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi