MENÜ KAPAT
İhale canlı yayınlandı

İhale canlı yayınlandı

Hesap verebilir ve şeffaf yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Belediyemizde 1 Eylül’de bir ilk gerçekleşti.

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli’nin 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ndeki vaatlerinden biri olan “İhaleler canlı yayınlanacak” sözü gerçek oldu. Bu kapsamda Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüzün yapım ihalesi Lüleburgaz Belediyesi Youtube hesabından canlı olarak yayınlandı.

Lüleburgaz Belediyesi, şeffaf ve hesap verebilir yönetim modeli ışığında önemli bir adım daha attı. Başkan Murat Gerenli’nin 2019 seçim vaatlerinden biri olan “İhaleler canlı yayınlanacak” sözü gerçekleşti. Bu kapsamda dün Turkuaz Salon’da saat 10.00’da gerçekleştirilen Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’nün yapım ihalesi Lüleburgaz Belediyesi Resmi Youtube hesabından an be an canlı olarak yayınlandı.

Canlı yayınlar devam edecek

Lüleburgaz Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından teknik altyapısı tamamlanan ihaleler bundan böyle Lüleburgaz Belediyesi Youtube hesabından yayınlanmaya devam edecek.

3 ve 4 Eylül’de de ihale var

Öte yandan bu hafta 3 ve 4 Eylül saat 10.00’da gerçekleşecek ihaleleri dileyen vatandaşlar tarafından Lüleburgaz Belediyesi Youtube hesabından canlı olarak izleyebilir.

Şeffaflık vurgusu

İhalelerin canlı yayınlanmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli, “Verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her zaman dediğimiz gibi, ‘Şeffaf, hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi