MENÜ KAPAT

Güncer’den Çocuk Hakları Birimi ziyaretleri

Belediye Başkan Yardımcımız Leyla Güncer, Lüleburgaz Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Harun Kurt ve Şehit Rüstem Resul Perçin Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Alper İlaslan’ı ziyaret etti. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürümüz Samet Servet’in de bulunduğu ziyaretlerde, belediye bünyesinde kurulan Çocuk Hakları Birimi’nin gerçekleştireceği çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Yardımcısı Leyla Güncer ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürümüz Samet Servet, Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde kurulan Çocuk Hakları Birimi’yle ilgili fikir alışverişinde bulunmak için Lüleburgaz Rehberlik Araştırma Merkezi ile ve Şehit Rüstem Resul Perçin Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Karşılıklı görüşler alındı

Gerçekleşen ziyaretlerde Çocuk Hakları Birimi’nin yapacağı faaliyetler anlatılırken, Harun Kurt ile Alper İlaslan’la birlikte fikir alışverişinde bulunuldu. Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerin ardından her iki müdür de Lüleburgaz Belediyesi Çocuk Hakları Birimi’nin gerçekleştireceği etkinliklere yeşil ışık yaktı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi