MENÜ KAPAT

Gençlerle “Çocuk Hakları” buluşması

Belediyemiz bünyesinde kurulan Çocuk Hakları Birimi’nin tanıtımı ve ilerleyen süreçte olası işbirlikleri için bir dizi görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkan Yardımcımız Leyla Güncer ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürümüz Samet Servet, Lüleburgazlı gençlerle bir araya geldi.

Belediyemizin geçtiğimiz aylarda kurulan Çocuk Hakları Birimi’nin tanıtım ve iş birliğine yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz süreçte birtakım kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Lüleburgaz Kent Konseyi ile de görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkan Yardımcımız Güncer ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürümüz Servet, son olarak Lüleburgazlı gençlerle de bir araya geldi. Lüleburgaz Belediye Hizmet Binası Erol Özgür Toplantı Salonu’nda gerçekleşen görüşmede müdürlük personelimiz Erdoğan Anıl Tekin, Çocuk Hakları Birimi’nin çalışma sisteminin nasıl olacağından, yapılacak faaliyetlere kadar çok sayıda konuda bilgilendirici açıklamalarda bulundu.

Gönüllü katılımcılık vurgusu

Gerçekleşen toplantıda Çocuk Hakları Birimi’nin tanıtılmasının yanı sıra ilerleyen süreçlerde yapılacak farkındalık faaliyetlerinde gönüllü katılımcılık vurgulandı. Toplantıya katılan gençler de Çocuk Hakları Birimi’nin tanıtılması için gönüllü katılım konusunda destek sözü verdi.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi