MENÜ KAPAT

Genç yetenek Yasemin Koç Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler’de

Belediyemizin korona virüs salgınında müzisyenlere destek olmak amacıyla başlattığı Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler Programı’nın bu haftaki konuğu Lüleburgaz’ın genç yeteneklerinden Yasemin Koç olacak. Belediyemizin Facebook ve Youtube hesaplarından Cuma akşamı saat 9’da yayınlanacak programda Koç, sevilen şarkıların yanı sıra kendi yazdığı şarkılarını da seslendirecek.

Korona virüs salgınında zor günler geçiren müzisyenlerle dayanışma içerisine giren Lüleburgaz Belediyesi’nin bu kapsamda düzenlediği Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler Programı’nda bu haftanın konuğu Yasemin Koç olacak. Lüleburgaz’ın genç yeteneklerinden Yasemin Koç bilinmeyen yönlerini anlatacağı programda muhteşem bir müzik ziyafeti sunulacak. Öte yandan Koç, canlı olarak yayınlanan programda söz ve müziği kendisine ait olan şarkılarını seslendirecek.

Her Cuma aynı saatte

Belediyemizin düzenlediği “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı her Cuma saat 21.00’de Lüleburgaz Belediyesi Facebook ve Youtube kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Vatandaşlarımız programı kaçırmamak için sosyal medya hesaplarımıza abone olabilirler.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi