MENÜ KAPAT

Genç raketler ter döktü

Lüleburgaz Belediyesi, Türkiye Tenis Federasyonu ve Lüleburgaz Tenis Kulübü işbirliğiyle düzenlenen tenis turnuvası Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisindeki (LYKA) tenis kortlarında başladı.

Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında düzenlenen 4X4 Tenis Turnuvası’nda, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 48 sporcu başarıya ulaşmak için ter döküyor.

Lüleburgaz Belediyesi, daha önceden 2 kez ev sahipliği yaptığı tenis turnuvalarına bir yenisini daha ekledi. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Türkiye Tenis Federasyonu ve Lüleburgaz Tenis Kulübü işbirliğiyle LYKA’da dev bir tenis organizasyonuna imza attı.

Virüs önlemleri alındı

Türkiye genelinden 48 sporcunun katıldığı 4X4 Tenis Turnuvası’nda yoğun koronavirüs önlemleri alındı. Nefesleri kesen turnuvaya sporcular dışında seyirci alınmazken, sporcuların müsabaka öncesi HES kodları alındı. Bunun yanı sıra her sporcunun gün içinde belli aralıklarla ateşleri de ölçülüyor.

Başkan Gerenli bilgi aldı

Belediye Başkanımız Dr. Murat Gerenli de devam eden turnuvaya ziyarette bulundu. Başkan Gerenli turnuvada Türkiye Tenis Federasyonu yetkilileri ile Lüleburgaz Tenis Kulübü Başkanı Enver Ordukaya’dan bilgi aldı.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi