MENÜ KAPAT

Geleceğin raketleri Lüleburgaz’a geliyor

Lüleburgaz Belediyesi, Türkiye Tenis Federasyonu ve Lüleburgaz Tenis Kulübü işbirliğiyle dev tenis turnuvasına hazırlanıyor. Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisindeki (LYKA) tenis kortlarında Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında 17-20 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 4X4 Tenis Turnuvası’nda, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 48 sporcu başarıya ulaşmak için ter dökecek.

Lüleburgaz Belediyesi, daha önceden 2 kez ev sahipliği yaptığı tenis turnuvalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Türkiye Tenis Federasyonu ve Lüleburgaz Tenis Kulübü işbirliğiyle LYKA’da dev bir tenis organizasyonuna imza atacak.

Dört bir yandan 48 sporcu

17 ile 20 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 4X4 Tenis Turnuvası’na yurdun dört bir yanından tenis tutkunu katılacak. Geleceğin Roger Federer, Rafael Nadal, Serena Williams, Maria Sharapovalarının yarışacağı tenis turnuvası nefesleri kesecek. 17, 18, 19 ve 20 Eylül tarihlerinde LYKA’da gün boyu sürecek turnuva 48 katılımcı ile sınırlı olacak. Müsabakaları izlemek isteyen vatandaşlar LYKA’da yerini alabilir.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi